Vans: Jak składa się zamówienia w Kleyn Vans?


Oferujemy Państwu trzy sposoby składania zamówień na odległość:
  1. Można skontaktować się z jednym z naszych sprzedawców, telefonicznie lub za pośrednictwem Skype’a.
  2. Można wysłać do nas wiadomość e-mail z danymi informacjami dotyczącymi zamówienia.
  3. Można złożyć zamówienie za pośrednictwem naszej witryny internetowej.
Składanie zamówień za pośrednictwem witryny internetowej
Składanie zamówień za pośrednictwem witryny internetowej odbywa się szybko i łatwo. Proces składania zamówień składa się z cztery kroków. Zamówienie staje się definitywne dopiero po pomyślnym dokonaniu przedpłaty. Do tego czasu można wszystko zmieniać stosownie do swoich życzeń.

Krok 1: Wybierz samochód dostawczy
Przy pożądanym pojeździe należy kliknąć przycisk ‘Zamów’. Pojawią się teraz informacje dotyczące zamówienia wybranego samochodu dostawczego. Kliknij ‘Następny krok’.

Krok 2: Wprowadź swoje dane kontaktowe i wybierz sposób transportu
Można wpisać tutaj adres, na który należy wystawić fakturę i adres, pod który należy dostarczyć zamówienie. Należy tu także podać numer telefonu i adres e-mail, byśmy mogli kontaktować się z Państwem w sprawie realizacji zamówienia. Można według własnego wyboru samemu przyjechać do Kleyn Vans po odbiór zamówionego samochodu dostawczego, bądź zlecić nam przewóz samochodu do dowolnego miejsca na świecie. W przypadku europejskich miejsc przeznaczenia jest to z reguły transport samochodowy. W przypadku dalej położonych miejsc przeznaczenia zapewniamy transport przedmiotu zamówienia do holenderskiego lub belgijskiego portu morskiego, skąd wykonywany jest przewóz pojazdu statkiem do kraju przeznaczenia.

Krok 3: Przedpłata
Jeśli wpisane dane są prawidłowe, należy kliknąć przycisk ‘Przedpłata’. Płatności wymaganej kwoty można dokonać w zabezpieczonym środowisku internetowym.  Po dokonaniu przedpłaty następuje automatyczny powrót do strony zamówienia.

Krok 4: Zamówienie zostało złożone
Po pomyślnym dokonaniu przedpłaty zamówienie jest złożone. Na stronie wyświetlane są wszystkie informacje dotyczące zamówienia. Ponadto potwierdzenie zamówienia zostanie nadesłane Państwu pocztą e-mail. Zamówiony samochód dostawczy zostanie dla Państwa zarezerwowany. Jeden z naszych pracowników skontaktuje się z Państwem w sprawie realizacji zamówienia.

 

Proste zakupy w Kleyn Vans
Znajdują Państwo samochód
    dostawczy w naszej witrynie
    internetowej.
Zamawiają go Państwo w
    Internecie, telefonicznie, za
    pośrednictwem Skype’a lub 
    poczty e-mail.
My załatwiamy sprawy papierkowe
Państwo odbierają nabyty
    samochód dostawczy lub my
    przekazujemy go do transportu.
Nasze metody płatności

Wij accepteren  MasterCard, Ideal, Maestro en Visa

 
Kleyn Vans on Facebook Kleyn Vans on Twitter Kleyn Trucks on Google+ Kleyn Trucks on YouTube Kleyn Trucks on Pinterest Kleyn Vans on LinkedIn